Offering you a complete choice of products which include wire polishing machine.
₹ 320000 / Piece Get Latest Price
| Power Consumption | 150 W |
| Automation Grade | Automatic |
| Phase | Three Phase |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 440V |
| Material | Stainless Steel |
| Diameter In Pipe | 60 mm |
| Finishing | Color Coated |
| Frequency | 50 Hz |
| Motor Power | 5 HP |
Minimum order quantity: 2 Piece
Shambhu Chauhan (CEO)
Balaji Super Polishing Machine
Ground Floor, Flot At KH. No. 714/1, Rohtak Road, Mundka, Tondermal Chowk
New Delhi - 110041, Delhi, India